12.09.2021 Житомир кантрікрос для чайників

Новости и календарь мероприятий по эндуро

Модератор: Driverok

Ответить
Автор Сообщение
arthurmoto1
мастер
Сообщения: 1073
Зарегистрирован:
07.01.2009
Откуда: Житомир

#1 Сообщение arthurmoto1 » Ср мар 24, 2021 12:01 pm


В даний час в Україні проводиться дуже багато різноманітних заходів для досвідчених спортсменів, і часто здається, що організатори ставлять собі за мету створити найекстремальніші треки, коли навіть потужні спортсмени інколи не здатні подолати дистанцію. Крім того, сучасний мотоспорт потребує значних фінансових витрат як на придбання мотоциклу, так і на його утримання. Та й стартові внески, страхування, ліцензії з кожним роком збільшуються. Така ситуація відлякує початківців, тому ми змінюємо правила гри! В цих перегонах участь діючих спортсменів на сучасних кросових та ендуро мотоциклах не допускається. Проте запрошуються початківці та новачки, діти і дівчата. Привозьте все, що рухається, нехай це буде пітбайк, скутер, важкий ендуро, старий ЧЗ, вітчизняний мотоцикл, кітайпром, ретробайки, софтендуро – для всіх знайдемо свою категорію, і всіх нагородимо. Ми проводимо змагання виключно з метою популяризації мотоспорту і не заробляємо на внесках, тому обмежуємо кількість учасників задля вимог безпеки. Нехай перші кроки в мотоспорт стануть справжнім святом спорту!
КАНТРІКРОС ДЛЯ ЧАЙНИКІВ «БРУД ТА ПИЛЮКА»
Ви - активний мотоспортсмен, постійно тренуєтесь, маєте сучасний мотоцикл та мрієте стати чемпіоном галактики? Тоді вам до нас… не треба!!! Наші перегони – лише для новачків та початківців, дітей та жінок.
12.09.2021 року запрошуємо в місто Житомир на кантрі крос саме тих, кого лякають ревіння моторів, шалена швидкість та контактна боротьба на трасі! Ці перегони унікальні і вони - для вашого задоволення!
ПРОВІДНА ІДЕЯ
Якщо біологічне життя на Землі виникло у воді, тоді зародження мотоциклу відбулось у бруді. В той час на планеті не існувало доріг, отож саме бездоріжжя стало природним середовищем для перших мотоциклів. Прийшов час повернути байки з асфальту до пилюки! Запрошуються до участі в перегонах всі мотоцикли, окрім сучасних кросових та хард-ендуро!!!
РЕГЛАМЕНТ ТА ПРАВИЛА
МЕТА ЗМАГАНЬ
залучення до мотоспорту мотоциклістів, які ще не мають досвіду участі в змаганнях та початківців, популяризація мотоспорту та здорового образу життя.
РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ.
Передбачена лише попередня реєстрація. Для реєстрації необхідно заповнити реєстраційну форму і вислати на електронну скриньку arthurmoto1@ukr.net. Після підтвердження бронювання шляхом зворотнього листа необхідно сплатити стартовий внесок та повідомити про це. Після сплати стартового внеску ваше прізвище публікується в списку допущених учасників.
Від сплати внеску звільняються класи Діти, Жінки.
Реєстрація розпочинається 01.07.2021 та завершується після досягнення ліміту кількості учасників. Граничний термін завершення реєстрації – 01.09.2021.
Таблиця із зареєстрованими учасниками публікується на офіційній сторінці змагань. За порядком реєстрації кожному учаснику надається стартовий номер.
СТАРТОВИЙ ВНЕСОК
Стартовий внесок складає 200 гривень. Всі кошти витрачаються виключно на нагородження, а саме придбання дипломів, медалей та призів, а також на оплату роботи суддівської колегії. Нагороджуються всі учасники змагань незалежно від зайнятого місця. За будь-яких обставин стартовий внесок після реєстрації не повертається, окрім відмови організатора від проведення змагань з форс-мажорних причин, наприклад, корона вірус, або ще якась зараза.
СПОНСОРИ
Головний спонсор змагань: федерація мотоспорту в Житомирській області, яка надає свій трек, погоджує проведення змагань в місцевих органах самоврядування, забезпечує суддівство.
Класи:
1. «Діти». Допускаються дитячі кросові мотоцикли, в т.ч. саморобні, робочий об’єм до 85 куб.см 2х-тактні, 150 куб.см 4х-тактні. Окремий залік: за віком учасників.
2. «Пітбайк». Допускаються будь-які мотоцикли з 4-тактними двигунами до 190 куб. см з переднім колесом до 17 дюймів. Окремий залік: за робочим об’ємом.
3. «Скутер». Допускаються будь-які скутери, в т.ч. модифіковані, або саморобні. Окремий залік: за робочим об’ємом.
4. «Слони». Допускаються ендуро, або дорожні мотоцикли вагою понад 150 кг. Окремий залік: 1,2,3,4 – циліндрові, радянські МТ/Урал.
5. «ПО». Допускаються будь-які мотоцикли крос/ендуро повітряного охолодження, в тому числі кросові ЧЗ, мотоцикли радянської епохи, саморобні. Окремий залік: кросові ЧЗ, радянські мотоцикли, іноземні мотоцикли 2х-тактні, іноземні мотоцикли 4х-тактні.
6. «Ретро». Допускаються кросові та ендуро мотоцикли віком понад 20 років. Окремий залік: 2-тактні мотоцикли, 4-тактні мотоцикли. Також нагородження буде за самий старий мотоцикл.
7. «Софт». Допускаються неспортивні ендуро мотоцикли рідинного типу охолодження, наприклад Honda CRM, Kawasaki KLX та інші на розсуд техкоміссії. Окремий залік: за робочим об’ємом.
8. «Китай». Допускаються будь-які мотоцикли китайського виробництва. Окремий залік: повітряне охолодження, рідинне охолодження.
9. «Жінки». Допускаються будь-які кросові та ендуро мотоцикли. Окремий залік: кросові мотоцикли, ендуро мотоцикли.

За результатами реєстрації в разі наявності вільних місць можливий допуск сучасних кросових та ендуро мотоциклів безпосередньо в день змагань в заїзд без заліку за умови відсутності стартових номерів на мотоциклі.

Всі питання стосовно віднесення мотоциклу до того чи іншого класу вирішує головний суддя змагань під час проходження технічної комісії.
БРИФІНГ, ВІДКРИТТЯ ЗМАГАНЬ.
Перед стартом проводиться брифінг з учасниками та офіційне відкриття змагань. Присутність всіх учасників обов’язкова!
ПОРЯДОК СТАРТУ.
1. Перший заїзд: загальний заїзд класів «Діти» + «Пітбайк» + «Скутер».
Кількість учасників обмежена 30 спортсменами.
Час заїзду: 30 хвилин.
Дистанція: скорочена та спрощена траса, яка складається з фрагменту траси для мотокросу, без виражених перешкод.
2. Другий заїзд: загальний для всіх інших класів.
• Перший стартовий ряд: клас «Слони». Час заїзду 90 хвилин. Кількість учасників в ряді обмежена 25 спортсменами. Загальний старт. Інтервал після старту першого ряду 2 хвилини.
• Другий стартовий ряд: класи «ПО» + «Ретро» + «Софт». Час заїзду 90 хвилин. Кількість учасників в ряді обмежена 25 спортсменами. Загальний старт. Інтервал після старту другого ряду 2 хвилини.
• Третій стартовий ряд: «Китай» + «Жінки». Час заїзду класу «Китай» - 90 хвилин, класу «Жінки» - 60 хвилин. Кількість учасників в ряді обмежена 25 спортсменами. Загальний старт.
Дистанція: траса для мотокросу, поле, ліс. Грунт змішаний, переважно середньо-твердий. Ширина траси 3- 6 метрів, без виражених перешкод.
ПОРЯДОК ФІНІШУ ТА ЗАЛІК
Фініш відбувається в зоні фінішу після того, як буде вичерпаний час, починаючи з лідера заїзду. Суддівство та залік проводиться за правилами кантрі кросу.
ДОПОМОГА НА ТРАСІ
Учасникам змагань заборонено надавати допомогу іншим учасникам під час перегонів! Для цього є спеціально навчені люди, які допоможуть, а якщо справа безперспективна – закопають. В разі, якщо інший спортсмен допустив падіння та отримав травму, слід продовжити рух по трасі та інформувати про це найближчого суддю на дистанції.
СИГНАЛИ НА ДИСТАНЦІЇ.
1. Зелений прапорець, мах донизу: старт!
2. Жовтий прапорець нерухомо: увага, небезпека! Знизити швидкість!
3. Жовтий прапорець, розмахування: увага, знизити швидкість, аж до повної зупинки! Попереду хтось впав, перешкода безпосередньо на трасі! Обгін заборонений, слід повільно проїхати небезпечну ділянку в порядку розташування учасників на трасі. Обгін в цій зоні – зняття із змагань!
4. Прапорець в чорно-білу клітинку, розмахування: фініш.
ВИМОГИ ДО МОТОЦИКЛІВ
Учасники мають розуміти, що проходження дистанції потребує певної технічної підготовки мотоциклів. В першу чергу це стосується стану шин, у всіх класах допускаються кросові та ендуро шини з мінімальною висотою протектора 4 мм. Використання шин з дорожнім типом протектора не допускається, так як це унеможливить проходження дистанції. Також з метою безпеки учасників рекомендовано максимально прибрати з мотоциклів весь непотріб, а саме дзеркала заднього виду, державні номери, багажники, підніжки для пасажирів, бокові та центральні підніжки, сигнали поворотів, фари, вітрові стекла та інші виступаючі елементи конструкції, якими ви можете травмувати себе, або в разі зіткнення – інших спортсменів.
Стартові номери учасники отримують під час реєстрації в день змагань та мають наклеїти з двох сторін мотоциклу та в зоні фари таким чином, щоб їх можна було вільно бачити під час руху по трасі.
ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ
До участі в змаганнях допускаються спортсмени віком від 18 років за умови попередньої реєстрації, сплати стартового внеску та заповнення заявки на проведення змагань. Знаходження в стані алкогольного , або наркотичного сп’яніння,неспортивна поведінка, агресія по відношенню до інших учасників, або суддів – зняття із змагань. Учасники змагань на свій розсуд оцінюють відповідність своєї фізичної підготовки майбутньому навантаженню, наявність серцево-судинних захворювань є протипоказанням для участі в змаганнях.
До участі в класі «Діти» допускаються діти віком від 6 до 18 років, проте до 15 років включно - лише за умови наявності дозволу від обох батьків на участь в змаганнях, завіреного нотаріально, та копії дозволу, яка залишається у головного судді змагань.
В разі, якщо дитині 14- 18 років, проте мотоцикл перевищує дозволений для класу «Діти» робочий об’єм вона може реєструватись для участі в іншому класі, якому відповідає її мотоцикл.
Наявність захисного екіпірування, а саме: сертифікований шолом, захист колінних та ліктьових суглобів, захист тулубу, мотоботи, окуляри, рукавички - обов’язкова! Захист шиї бажаний. Наявність страхового полісу на випадок травми на суму від 30000 грн. – рекомендована.
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ОРГАНІЗАТОРА
Організатор жодним чином за будь-яких обставин не несе відповідальність за можливі негативні наслідки участі в змаганнях, наприклад шкоди життю, або здоров’ю, чи матеріальної шкоди та інших можливих проблем.
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ УЧАСНИКА.
Учасник несе повну відповідальність за свої дії, чи бездіяльність під час даного заходу та їхні наслідки. Реєстрація для участі в змаганнях означає, що учасник ознайомлений з регламентом та правилами змагань та зобов’язується виконувати їх та інші вказівки організатора.
РЕЗУЛЬТАТИ, ПРОТЕСТИ, НАГОРОДЖЕННЯ
За результатами заїздів по кожному класу окремо суддівською колегією виводяться зайняті місця по кожному учаснику. Подання протестів не передбачене, так як цей захід не є офіційними змаганнями та носить фановий характер. Всі рішення головного судді змагань остаточні та не обговорюються. Нагородження проводиться одразу після завершення підрахунку результатів.
Последний раз редактировалось arthurmoto1 Ср мар 24, 2021 2:59 pm, всего редактировалось 1 раз.
 

arthurmoto1
мастер
Сообщения: 1073
Зарегистрирован:
07.01.2009
Откуда: Житомир

#2 Сообщение arthurmoto1 » Ср мар 24, 2021 12:04 pm


Кросменів прошу звернути увагу, що буде клас "повітряне охолодження", в якому є можливість виступити на кросових чезетах та іномарках з повітряним охолодженням.
 

Driverok
Аватара пользователя
мастер
Сообщения: 726
Зарегистрирован:
23.11.2008
Откуда: г.Донецк

#3 Сообщение Driverok » Чт апр 15, 2021 3:07 pm


Антихард))) Неожиданно против течения!)
Настоящих буйных мало...
Вот и нету Мужиков!!!
 

Rider
Сообщения: 1
Зарегистрирован:
15.04.2021

#4 Сообщение Rider » Пт апр 16, 2021 1:03 am


Здравствуйте где скачать форму регистрации на это мероприятие
 

arthurmoto1
мастер
Сообщения: 1073
Зарегистрирован:
07.01.2009
Откуда: Житомир

#5 Сообщение arthurmoto1 » Пт апр 16, 2021 1:32 am


Регистрация с 01.07, пока рано.
 

arthurmoto1
мастер
Сообщения: 1073
Зарегистрирован:
07.01.2009
Откуда: Житомир

#6 Сообщение arthurmoto1 » Вт июл 13, 2021 11:06 am


Начинаю регистрацию, прошу писать заявки по форме: Ф.И.О., класс, марка/модель мотоцикла, домашний адрес, телефон, дата рождения. Регистрация до 01.09.2021, количество участников ограничено, так что поторопитесь. Заявки скидывайте мне на почту arthurmoto1@ukr.net. Оплата стартовых с 15.08.2021, окончательный список участников опубликую 01.09.2021.
 

arthurmoto1
мастер
Сообщения: 1073
Зарегистрирован:
07.01.2009
Откуда: Житомир

#7 Сообщение arthurmoto1 » Вт июл 13, 2021 11:45 am


 

arthurmoto1
мастер
Сообщения: 1073
Зарегистрирован:
07.01.2009
Откуда: Житомир

#8 Сообщение arthurmoto1 » Вс июл 18, 2021 1:55 pm


Добрые люди помогли сделать табличку регистрации
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... Q/viewform
 

arthurmoto1
мастер
Сообщения: 1073
Зарегистрирован:
07.01.2009
Откуда: Житомир

#9 Сообщение arthurmoto1 » Пт сен 17, 2021 10:16 am


Гонка превзошла все ожидания, участвовало 58 человек, баталии были нешуточные и сопровождались такими же нешуточными падениями. Что было удивительно- очень много участников на китайских мотоциклах. Некоторые ехали очень даже свежо, агитирую их в класс новичок на голосеево ехать. Было круто!
 

Zveroboy
Аватара пользователя
Сообщения: 5
Зарегистрирован:
07.07.2019
Откуда: Новые Петровцы

#10 Сообщение Zveroboy » Вс окт 24, 2021 8:20 pm


Добрый день, ищу напарника с которыми можно будет выступить в чайниках, о себе, катаю мотокросс в трофи первый раз, мот Honda CRF 250r. Пишите пожалуйста на Viber-Telegram 0686129978
Honda CRF 250R
 

Ответить

Вернуться в «Новости/Гонки»